O nás

Ve výrazu obličeje na první pohled vidíme my i naše okolí v jakém jsme psychickém stavu. Tvář a výraz zrcadlí Naši náladu i životní styl. Velmi vytížení jedinci mají často strhaný a unavený výraz,Psychická únava po nějaké době vchází do rysů v obličeji vrásky časem přibývají. Náš výraz a stav pleti zobrazuje naše psychické stavy, kterými procházíme každý den v práci, v rodině ve vztazích a životě. Můžeme mít krásný život, ale některé chmury se nám v obličeji prostě zvýrazní a nemusíme být se sebou ve výrazu v obličeji spokojeni.

Přirozená krása ženy je něco co nejde očima vidět, ale to co je vidět můžete zlepšit, abychom byli víc se sebou spokojení a bylo nám líp.

Manuálním liftingem obličeje a relaxačními technikami se dá proti tomuto jevu v obličeji, dekoltu účinně bojovat a tak pomáhám klientovi nejen vizuálně, ale i psychicky. Masáží se výrazně vyhlazují vrásky a kontury. Aktivací výživy a zvýšením napětí kůže se postupně likvidují vrásky vzniklé únavou. Prokrvením pokožky dochází k povzbuzení krevního oběhu a tím k rychlejšímu odplavení odpadních látek. Působením na mimické svaly zmírňuje únavu v obličeji a příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu. Tato technika přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. Nemůžeme sice zastavit přirozený proces stárnutí, ale díky této systematické masáži ho můžeme alespoň zpomalit a dosáhnout tak mladšího a příjemnějšího vzhledu. Během ošetření je třeba absolutního klidu a pohody, který se snažím vytvořit. Mimické svaly mají být uvolněné, oči zavřené. Po liftingu a relaxačních masážích je i můj cíl abyste se cítili v pohodě, odpočati a uvolnění.

Díky době ve které žijeme se jakoby někdy neumíme zastavit. Chvíli může trvat než začneme mít potřebu mít čas na sebe a svoji relaxaci. Vyzkoušet relaxační masáže spojené s masáží obličeje a manuálním liftingem obličeje můžu jen doporučit. Cítíte se lépe a to je přirozená cesta jak čelit každodennímu stresu.
Zvlášť je důležitý náš čas pro sebe a svoji relaxaci, protože relaxace je životní síla i radost, kterou v životě získáváme.