Nabízené služby

BONUSOVÝ A SLEVOVÝ PROGRAM

Vážím si nových i stávajících klientů, kteří mají zájem o opravdové relaxační a harmonizační masáže „BEAUTY SELENÉ“ v Brně.
Připravila jsem si pro vás proto zajímavé bonusy. Klienti získávají, při první návštěvě automaticky „Věrnostní kartu BEAUTY SELENÉ“, která je přenosná a díky které získáte 10 masáž ZDARMA!
V současnosti můžete k této kartě využít akce, kdy na první masáž získáte 50% slevu. Stačí do objednávky napsat 50%, nebo sdělit do telefonu, že se jedná o vaši první masáž. Tyto slevy nelze kombinovat s ostatními slevovými akcemi.
Těším se na setkání s vámi
Markéta

 

Harmonizační a relaxační masáž "BEAUTY SELENÉ"

Stejně tak jako u ostatních masáží i masáž BEAUTY SELENÉ patří k nejpřirozenějším léčebným metodám. Pomáhá uvolnit mysl i tělo, posiluje vitalitu a zlepšuje psychický a fyzický stav organizmu. Blahodárný účinek je možné pocítit prakticky ihned po masáži.

Na rozdíl od ostatních relaxačních a harmonizačních masáží uplatňuji navíc neinvazivní techniky masáže obličeje, kdy tvář získává svěží vzhled a uvolní se svalová únava. Masáž propojuji i s prvky reflexní terapie, prohříváním lávovými kameny spolu s nahřátými ručníky.

Při masáži BEAUTY SELENE se zaměřuji na oblast hlavy, obličeje, dekoltu, šíje a plosky nohou.

Na začátku každé masáže, probíhá krátký rozhovor mezi mnou a klientkou, abych zajistila individuální přístup, dle aktuálních potřeb klientek a věděla, na co se při masáži více zaměřit. Následně, spolu složíme na místě sestavu, kterou aplikuji tak, aby účinek masáže byl co největší.

60 min - hlava, obličej, dekolt, šije a plosky nohou cena 800 KčZÁVAZNĚ OBJEDNAT

 

objednejte se i telefonicky a dohodněte si termín osobně na telefonu +420 605 282 407 nebo zvolte online objednávku.

Harmonizační a relaxační masáž BEAUTY SELENÉ "PŘIROZENÁ KRÁSA ŽENY"

Stejně tak jako u ostatních masáží i masáž BEAUTY SELENÉ „PŘIROZENÁ KRÁSA ŽENY“ patří k nejpřirozenějším léčebným metodám. Pomáhá uvolnit mysl i tělo, posiluje vitalitu a zlepšuje psychický a fyzický stav organizmu. Blahodárný účinek je možné pocítit prakticky ihned po masáži.

Na rozdíl od ostatních relaxačních a harmonizačních masáží uplatňuji navíc neinvazivní techniky masáže obličeje, kdy tvář získává svěží vzhled a uvolní se svalová únava. Masáž propojuji i s prvky reflexní terapie, prohříváním lávovými kameny spolu s nahřátými ručníky.

Stejně jako chodidla i dlaně jsou zmenšeným obrazem těla. Reflexní body najdete všude od konečků prstů, až po zápěstí. Levá ruka je zrcadlem levé poloviny těla a pravá pravé. Reflexní zóny na rukou nejsou tak citlivé, jako na chodidlech. Reflexní masáž rukou se využívá k uvolnění organismu. Povzbudí prokrvení a zlepší činnost imunitního systému.

Při masáži PŘIROZENÁ KRÁSA ŽENY, se zaměřuji na oblast hlavy, obličeje, dekoltu, šije, zad, dlaní a plosky nohou.

Na začátku každé masáže, probíhá krátký rozhovor mezi mnou a klientkou, abych zajistila individuální přístup, dle aktuálních potřeb klientek a věděla, na co se při masáži více zaměřit. Následně, spolu složíme na místě sestavu, kterou aplikuji tak, aby účinek masáže byl co největší.

90 min - hlava, obličej, dekolt, šije, záda, dlaně a plosky nohou cena 1200 KčZÁVAZNĚ OBJEDNAT

 

objednejte se i telefonicky a dohodněte si termín osobně na telefonu +420 605 282 407 nebo zvolte online objednávku.

Manuální lifting obličeje

Manuální lifting, je v současné době oblíbená metoda, která velmi účinně dopňuje kosmetickou péči. Neinvazivní technikou masáže obličeje, která probíhá v několika fázích se snažíme postupně o rekonstrukci pleti zevnitř. Pro větší účinnost a prevenci je spojena i s masáží krku. Zaměřuji se více na části obličeje, kde se tvoří vrásky,případně kde se usazuje podkožní tuk,nebo kde kůže ochabuje.
Manuální lifting obličeje je jemná a šetrná technika, kdy mechanickým odstraněním zrohovatělých zbytků buněk z kůže, získává pokožka svěží vzhled, zlepšuje se barva kůže a zmírńuje svalová únava. Manuální lifting obličeje zvyšuje tonus kůže a vyhlazuje kontury i vrásky.Podporuje výrazně imunitní systém a působí příznivě na celou
nervovou soustavu.
Účinek je však trvalý jedině tehdy, provádíme-li lifting ošetření pravidelně.
Doporučuji kůru, což je cca 10 ošetření v intervalu 1 -2x týdně.Následně udržovací péče dle stavu pleti, což je velmi individuální.

1. ošetření (60 min) cena 650 KčZÁVAZNĚ OBJEDNAT

5. ošetření (5x60 min) cena 3000 KčZÁVAZNĚ OBJEDNAT

10. ošetření (5x60 min) cena 5500 KčZÁVAZNĚ OBJEDNAT

Objednejte se i telefonicky a dohodněte si termín osobně na telefonu +420 605 282 407 nebo zvolte online objednávku.

Masáž obličeje lávovými kameny (obličej, dekolt, šíje, ramena, ruce)

Masáž obličeje lávovými kameny vnímám, jako harmonické a uzemňující osvěžení mysli. Je vhodná pro všechny věkové kategorie a pro všechny typy pokožky.
Využívám tepelného účinku lávových kamenů, který má maximální efekt k uvolnění toxinů, které způsobují tvorbu vrásek a podílejí se na procesu stárnutí.. Tato masáž je relaxační,má detoxikační účinky v omlazení a regeneraci pleti obličeje, v povzbuzení lymfatického systému a v uvolnění svalů v oblasti tváře, krku a dekoltu.
Je příjemnou a vyhledávanou službou v masérské a kosmetické praxi, nejen u žen ale i u mužů.

Masáž lávovými kameny (60 min) cena 550 Kč ZÁVAZNĚ OBJEDNAT

Objednejte se i telefonicky a dohodněte si termín osobně na telefonu +420 605 282 407 nebo zvolte online objednávku.

Indická masáž hlavy (antistresová ) – hlava, obličej, šíje, ramena

Indická masáž hlavy je starověká ajurvédská technika, která harmonizuje tělo i duši. Zaměřujeme na oblast šíje, ramen a hlavy. Navodíme klientkám při masáži pocit klidu a psychické pohody. Účinně zbavuje stresu, napětí a příznivě ovlivňuje odstraňení migrén. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelných masážích hustší, lesklejší a celkově kvalitnější. Indická masáž hlavy je technika, která představuje spojení starověké kulturní tradice s požadavky moderního způsobu života. Je vhodná pro děti, dospělé i seniory.

Masáž hlavy (30 min) cena 300 Kč ZÁVAZNĚ OBJEDNAT

Masáž hlavy (60 min) cena 500 Kč ZÁVAZNĚ OBJEDNAT

Kombinace lávové kameny obličej + indická
DOKONALÝ RELAX (90 min) cena 800 Kč
ZÁVAZNĚ OBJEDNAT

Objednejte se i telefonicky a dohodněte si termín osobně na telefonu +420 605 282 407 nebo zvolte online objednávku.